Na największym profilu kulinarnym w Polsce, możesz zareklamować się już od 10 tys. zł

W czasach kiedy standardem jest, że kampanie reklamowe u topowych influencerów kosztują nawet 50 tys. zł za jeden post, Pyszności, największa społeczność kulinarna w social media (ponad 2,5 mln Polskich obserwujących), zdecydowały się obniżyć minimalną kwotę współpracy do 10 tys. zł. Sprawdźmy, co można otrzymać za taką kwotę.

Pyszności, czyli internetowy fenomen w tematyce przepisów

Pyszności to powstała w 2016 roku, największa społeczność kulinarna w Polsce. Głównym obszarem działalności marki jest produkcja krótkich video-przepisów, które publikuje w swoich mediach społecznościowych. Nieprzerwanie od 6 lat, każdego dnia publikowany jest nowy premierowy film z przepisem. Przepisy te wyróżniają się estetyką oraz łatwością konsumpcji – połączenie tych czynników sprawiło, że Pyszności zdominowały najpierw tematykę kulinarną na Facebooku (blisko 2,2 mln obserwujących), a teraz intensywnie rozwijają się na Instagramie (382 tys. obserwujących).

takie zasięgi generuje pojedynczy post na Pysznościach

Na fali tego sukcesu marka rozwinęła się również jako wydawnictwo, które wydało już 5 książek z przepisami, z których każda była hitem sprzedażowym. Ostatnia pt. „365 pomysłów na obiad za mniej niż 10 zł” przekroczyła 30 tys. sprzedanych egzemplarzy. Biorąc pod uwagę że cena książki wynosiła aż 69 zł, jest to zdecydowany sukces.

Pyszności to również serwis internetowy pysznosci.pl, gdzie publikowane są przepisy, czy artykuły z nowinkami ze świata kulinarnego. Razem łączny zasięg marki (media społecznościowe + serwis www) wynosi średnio 8 mln użytkowników miesięcznie.

Współpraca z Pyszności

Pyszności regularnie współpracują z największymi markami, takimi jak: Hochland, Barilla, czy Philips (360 MILIONÓW zasięgu dla marki Philips w 12 msc. Czyli jak zdominować Social Media) – za tę kampanię klient otrzymał ostatnio Effie Award.
Pyszności posiadają także atrakcyjną ofertę dla marek alkoholowych.

Teraz Pyszności zdecydowały się obniżyć minimalną kwotę współpracy do 10 tys. zł. Jakie są dostępne produkty?

  • odcinek Pyszności zawierający aktywne lokowanie produktu klienta (wykorzystane w przepisie), publikacja w mediach społecznościowych i serwisie pyszności.pl (produkcja spotu wideo zawarta jest już w koszcie publikacji)
  • artykuły sponsorowane z możliwością udostępnienia linka na profilu Facebook Pyszności (2,2 mln obserwujących)
  • współpraca partnerska w obrębie ustalonej kategorii, lokowanie w każdym odcinku

Jak wygląda przykładowy odcinek Pyszności z partnerem?

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą Pyszności kliknij poniższy przycisk, aby skontaktować się na Whats App, albo wyślij maila na [email protected]